Monter/Zgrzewacz rur

     Zadania:

  • Zgrzewanie rur z PE
  • Budowa tras rurociągów
  • Wykonywanie klasycznych prac montażowych i czynności związanych z ww. pracą

      Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku pracy
  • Obsługa niezbędnego sprzętu (Zgrzewarka)
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do pracy w delegacji/montaż
  • Aktywne prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy:

  • Stawka: 16,50€ - 18,50€ brutto za godzinę
  • Dodatki podczas pracy w delegacji/montaż
  • Dodatek mieszkaniowy
  • Dodatek świąteczny
  • Dodatek urlopowy
  • Dodatek miesięczny na benzynę
  • Narzędzia i odzież
  • 27 dni urlopu
  • Praca 40 godzin tygodniowo (Pn.-Pt.)

Informacje ogólne:

Jesteśmy firmą działającą na zlecenie niemieckich firm szukających wykwalifikowanych pracowników do pracy stałej w Niemczech. Umowy o pracę są podpisywane tylko i wyłącznie z pracodawcą. NetworkEast pomaga zatrudnionym pracownikom w sprawach związanych z pracą i pobytem w Niemczech.

Informacje o pracodawcy:

Siedziba Firmy znajduje sie w 08289 Schneeberg w Saksoni, jakieś 200 km od Zgorzelca. Budowa rurociągów przemysłowych to od lat domena firmy. Najczęstsze projekty to rurociągi gazowe i ciepłownicze.

NetworkEast Personalberatung

08289 Schneeberg/Saksonia, zagranica

0 EUR brutto

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 17 dni

Benefity

Elastyczny czas pracy
Brak procedur korporacyjnych
Dofinansowanie wypoczynku